Ceny i pakiety

Romantycznie we dwoje

od 12.02

  • 1 noc
  • Śniadanie i kolacja
Romantyczne chwile we dwoje w uroczym miejscu w sercu Jury.

Oferta zawiera:

  • Butelke wina i słodką niespodziankę w pokoju na miły początek pobytu,
  • Nocleg 2 osób w luksusowym apartamencie amonitowym z jacuzzi lub w przytulnym pokoju 2 osobowym
  • Romantyczną kolację w blasku świec z lampką winą,
  • Śniadanie w formie serwowanej /godz.7.30-10.00/,
  • Parking dozorowany,
  • Nieograniczony dostęp do Wi-fi.

Dodatkowo odpłatnie oferujemy:

  • masaże i zabiegi SPA

Szef Kuchni jest w stanie przygotować menu pod specjalne wymogi dietetyczne - wiąże się to z dodatkową opłatą. W przypadku chęci skorzystania prosimy o zgłoszenie tego faktu w recepcji hotelu.

Hotel zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie w przypadku dodatkowych obostrzeń wprowadzonych przez Rząd RP w związku z COVID-19.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przed przyjazdem zapoznaj się z procedurami w związku z COVID-19 wprowadzonymi w naszym hotelu:  PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA 

 

Cennik pobytów Romantycznie we dwoje :

- pokój 2 osobowy                                              460,00 zł  

- Apartament Amonitowy                                  720,00 zł

 

Od 12.02.2021 w związku z obostrzeniami dotyczącymi COVID-19 restauracja Hotelu Ostaniec pozostaje zamknięta. Wszystkie posiłki serwowane są do pokoi w ramach usługi "room servive".  Dla pozostałych Gości oferujemy posiłki wyłącznie w opcji na wynos.

Ważne informacje

Zameldowanie:

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci:

Pobyt dzieci do dnia 3 urodzin jest bezpłatny - istnieje możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego. Nocleg dzieci od dnia 4 urodzin do dnia 9 urodzin bez osobnego miejsca do spania w łóżku z rodzicami w pokojach 2-osobowych jest bezpłatny / doliczona zostanie opłata za śniadanie 15,00 zł lub śniadanie i obiadokolację 40,00 zł /.  Dzieci od dnia 10 urodzin liczone są jak osoby pełnopłatne.

Polityka względem zwierząt:

Hotel Ostaniec przyjmuje Gości z ich ukochanymi pupilami, zwierzętami domowymi (psy i koty). Zobowiązujemy naszych Gości do przestrzegania naszego regulaminu, który znajduje się w recepcji hotelu. Koszt pobytu zwierzęcia w hotelu to 50,00 zł za dobę. Zwierzęta nie mogą przebywać w Restauracji hotelu oraz Ogrodzie Zimowym, a w miejscach ogólnodostępnych powinny być na smyczy (psy w kagańcu).

Warunki anulacji:

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 40.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 40.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowane karty płatnicze:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Discover

Pozostałe oferty

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij