Masaże

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Masaże

Masaż klasyczny całego ciała 60 min/160 zł

Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii.

Masaż klasyczny częściowy 30 min/100 zł

Zapewnia doskonałe rozluźnienie mięśni, niweluje zmęczenie i poprawia napięcie  skóry.

Masaż relaksacyjny całego ciała 60 min/160 zł

Masaż zmniejsza napięcie mięśniowo-nerwowe naszego organizmu, uspokaja i odpręża. Pozwala odzyskać siły witalne.

Masaż gorącymi kamieniami 60 min/180 zł

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało i umysł. Zastosowanie  ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn.

Intensywny masaż antycellulitowy 60 min/180 zł

Masaż bańką chińską rozbija podskórną tkankę tłuszczową odpowiedzialną za powstawanie cellulitu. Regularnie stosowany zapobiega nawrotom tej dolegliwości.

Aromaterapeutyczny masaż gorącymi olejkami 60 min/160 zł

Masaż przy wykorzystaniu gorących olejków eterycznych ma wpływ na samopoczucie i zdrowie. Olejki w zależności od rodzaju zwalczają ból, depresję oraz przemęczenie. 

Masaż relaksacyjny świecą 60 min/170 zł

Masaż wykonany jest aromatycznym olejkiem powstałym po stopniowym  ogrzaniu świecy.  Celem masażu jest uzyskanie pełnego odprężenia i rozluźnienia,  uspokojenie i wyciszenie całego organizmu.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij