REZERWACJA
ONLINE
Oferty specjalne

  
Witamy w samym sercu zjawiskowej i ujmującej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wśród niezapomnianych widoków białych, wapiennych skał, kontrastujących z sosnowym lasem i zielenią jałowców, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, u stóp majestatycznej Góry Zborów – rezerwatu przyrody, który stanowi mekkę dla grotołazów i wspinaczy. Dzięki wspaniałemu ukształtowaniu terenu Jura Krakowsko Częstochowska to również doskonałe miejsce do jazdy konnej oraz jazdy na rowerach górskich. Jeśli zwiedzanie Jury od dawna było Twoim marzeniem, już dziś zapoznaj się z ofertą stworzoną przez hotele na Jurze.

Hotel Ostaniec proponuje swoim Gościom uprawianie różnych form turystyki i rekreacji, zarówno latem jak i zimą. Organizujemy dla Państwa wypoczynek na Jurze – pikniki plenerowe i biesiady. Dla grup bardziej sformalizowanych przygotowujemy pikniki firmowe, szkolenia i konferencje na Jurze. Jesteśmy przekonani, że zorganizowane przez nas imprezy plenerowe oraz noclegi na Jurze na długo pozostaną w Państwa sercach.

Bogatą ofertę przygotowaliśmy zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Hotel OSTANIEC mający swoją siedzibę w miejscowości Kroczyce (Śląsk) to wymarzone miejsce do organizacji przyjęć rodzinnych, wypoczynku, bali, bankietów, imprez firmowych, szkoleń i sympozjów. Serdecznie zachęcamy do wizyty w jednym z najpiękniejszych regionów Polski jakim jest Jura Krakowsko Częstochowska.

LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK
LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK