1. Strona główna
 2. Ceny i Pakiety
 3. DZIEŃ KOBIET - weekendowy pobyt

Ceny i pakiety

DZIEŃ KOBIET - weekendowy pobyt

do 05.03

 • 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Wszystko, czego pragną kobiety - wymarzony weekend dla przyjaciółek

 

 • 2 noclegi w komfortowych pokojach /zgodnie z ofertą/
 • 2 śniadania bufet szwedzki /godz.7.30-10.00/
 • obiadokolację w dniu 04.03.2022   /przystawka, danie główne, deser, woda, kawa lub herbata/
 • Impreza Ladis night  -w dniu 05.03.2022

OPEN BAR - whisky, wino, piwo, wódka, kolorowe drinki

Kolacja serwowana /przystawka, danie główne, deser/

Bogate bufety ciepłe i zimne

Bufet słodki

Nielimitowane napoje ciepłe i zimne

Oprawa muzyczna - DJ /Paweł Kaleciński/

Występ Chippendales

 • Strefę Wellness /sauna sucha, aromatyczna, łażnia parowa, jacuzzi, strefa relaksu/
 • Bezprzewodowy internet na terenie hotelu
 • Parking dozorowany

 

Oferta na wyjątkowy wieczór bez noclegu - LADIES NIGHT

Ważne informacje

Zameldowanie:

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 11:00

Polityka względem dzieci:

Pobyt dzieci do dnia 3 urodzin jest bezpłatny - istnieje możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego. Nocleg dzieci od dnia 4 urodzin do dnia 9 urodzin bez osobnego miejsca do spania w łóżku z rodzicami w pokojach 2-osobowych jest bezpłatny / doliczona zostanie opłata za śniadanie 20,00 zł lub śniadanie i obiadokolację 40,00 zł /.  Dzieci od dnia 10 urodzin liczone są jak osoby pełnopłatne.

Polityka względem zwierząt:

Hotel Ostaniec przyjmuje Gości z ich ukochanymi pupilami, zwierzętami domowymi (psy i koty). Zobowiązujemy naszych Gości do przestrzegania naszego regulaminu, który znajduje się w recepcji hotelu. Koszt pobytu zwierzęcia w hotelu to 50,00 zł za dobę. Zwierzęta nie mogą przebywać w Restauracji hotelu oraz Ogrodzie Zimowym, a w miejscach ogólnodostępnych powinny być na smyczy (psy w kagańcu).

Warunki anulacji:

Rezerwacja jest gwarantowana na podstawie wpłaty zadatku w rozumieniu art. 394 kodeksu cywilnego. Informujemy, że istnieje możliwość bezkosztowego anulowania rezerwacji i zwrotu zadatku tylko w przypadkach przewidzianych w przepisach w tym art. 394 par. 3 kodeksu cywilnego, tj. gdy niewykonanie umowy nastąpiło wskutek okoliczności, za które żadna ze stron nie ponosi odpowiedzialności albo za które ponoszą odpowiedzialność obie strony lub wystąpienia siły wyższej*. W takim uzasadnionym przypadku Hotel zwróci wpłacony zadatek lub Strony mogą uzgodnić zmianę wpłaconego zadatku, który podlegałby zwrotowi na voucher do realizacji na poczet przyszłych pobytów w Hotelu w ciągu roku od dnia, w którym miał zakończyć się pobyt. Wartość vouchera będzie równa kwocie wpłaconego zadatku. Po uzgodnieniu zmiany zadatku na voucher Hotel prześle voucher na adres e-mail, z którego Klient dokonał rezerwacji. *Szczegółowe warunki anulacji w wyniku wystąpienia siły wyższej dostępne w recepcji Hotelu.

Akceptowane karty płatnicze:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Discover

Pozostałe oferty

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij