1. Strona główna
  2. Ceny i Pakiety
  3. Majówka - FIRST MINUTE

Ceny i pakiety

Majówka - FIRST MINUTE

między 30.04 a 04.05

  • min. 3 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Wyjątkowa majówka na Szlaku Orlich Gniazd

Oferta zawiera:

  • Noclegi w komfortowych pokojach,
  • Śniadania w sali restauracyjnej od godz. 7.30-10.00
  • Obiadokolacje w sali restauracyjnej  od godz. 17.30-19.30
  • Napoje do obiadokolacji /kawa, herbata, woda/
  • Strefę Wellness /sauna sucha, aromatyczna, łażnia parowa, jacuzzi, strefa relaksu/
  • Parking, Wi-Fi.

Dodatkowo odpłatnie proponujemy:

Masaże i zabiegi pielęgnacyjne, bilard, gry multimedialne, piłkarzyki, dart 

Szef Kuchni jest w stanie przygotować menu pod specjalne wymogi dietetyczne - wiąże się to z dodatkową opłatą. W przypadku chęci skorzystania prosimy o zgłoszenie tego faktu w recepcji hotelu.

Pobyty majówkowe zorganizowane zostaną zgodnie z aktualnymi obostrzeniami i wytycznymi wprowadzonymi przez Rząd RP w zwiazki z COVID-19.

Hotel zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie w przypadku dodatkowych obostrzeń.

W przypadku zamkniecia hotelu z powodu COVID-19 gwarantujemy zwrot zaliczki lub możliwość rezerwacji pobytu w innym dogodnym terminie.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przed przyjazdem zapoznaj się z procedurami w związku z COVID-19 wprowadzonymi w naszym hotelu:  PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA 

 

Cena za dobę przy pobytach min. 3 dniowych:

- w pokoju 1 osobowym                                    270,00 zł

- w pokoju 2 osobowym                                   380,00 zł

- w pokoju 3 osobowym studio Junior             570,00 zł

- w pokoju 4 osobowym studio                        720,00 zł

- Apartament Amonitowy                                  740,00 zł

Ważne informacje

Zameldowanie:

Przyjazd: 15:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci:

Pobyt dzieci do dnia 3 urodzin jest bezpłatny - istnieje możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego. Nocleg dzieci od dnia 4 urodzin do dnia 9 urodzin bez osobnego miejsca do spania w łóżku z rodzicami w pokojach 2-osobowych jest bezpłatny / doliczona zostanie opłata za śniadanie 15,00 zł lub śniadanie i obiadokolację 40,00 zł /.  Dzieci od dnia 10 urodzin liczone są jak osoby pełnopłatne.

Polityka względem zwierząt:

Hotel Ostaniec przyjmuje Gości z ich ukochanymi pupilami, zwierzętami domowymi (psy i koty). Zobowiązujemy naszych Gości do przestrzegania naszego regulaminu, który znajduje się w recepcji hotelu. Koszt pobytu zwierzęcia w hotelu to 50,00 zł za dobę. Zwierzęta nie mogą przebywać w Restauracji hotelu oraz Ogrodzie Zimowym, a w miejscach ogólnodostępnych powinny być na smyczy (psy w kagańcu).

Warunki anulacji:

Rezerwacja jest gwarantowana na podstawie wpłaty zadatku w rozumieniu art. 394 kodeksu cywilnego. Informujemy, że istnieje możliwość bezkosztowego anulowania rezerwacji i zwrotu zadatku tylko w przypadkach przewidzianych w przepisach w tym art. 394 par. 3 kodeksu cywilnego, tj. gdy niewykonanie umowy nastąpiło wskutek okoliczności, za które żadna ze stron nie ponosi odpowiedzialności albo za które ponoszą odpowiedzialność obie strony lub wystąpienia siły wyższej*. W takim uzasadnionym przypadku Hotel zwróci wpłacony zadatek lub Strony mogą uzgodnić zmianę wpłaconego zadatku, który podlegałby zwrotowi na voucher do realizacji na poczet przyszłych pobytów w Hotelu w ciągu roku od dnia, w którym miał zakończyć się pobyt. Wartość vouchera będzie równa kwocie wpłaconego zadatku. Po uzgodnieniu zmiany zadatku na voucher Hotel prześle voucher na adres e-mail, z którego Klient dokonał rezerwacji. *Szczegółowe warunki anulacji w wyniku wystąpienia siły wyższej dostępne w recepcji Hotelu.

Akceptowane karty płatnicze:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Discover

Pozostałe oferty

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij