REZERWACJA
ONLINE
Oferty specjalne

 

 

 

ROWEREM PO JURZE – Rowerowy Szlak Hotelu Ostaniec. Zielony szlak liczący 20 kilometrów znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Zarówno początek jak i koniec szlaku znajduje się przy Hotelu „Ostaniec”.  Oprócz licznych atrakcji przyrodniczych na trasie szlaku znajdziemy tutaj również takie miejsca jak góra Słupsko w Skałach Kroczyckich, jaskinia Głęboka na Górze Zborów, skałki rzędkowickie, czy ruiny zamku Bąkowiec w Morsku.

Wycieczka z przewodnikiem rowerowym – 100 zł 

 

NORDIC WALKING – ruch to zdrowie Trudno wyobrazić sobie bardziej doskonałe warunki do uprawiania tej formy rekreacji niż Jura Krakowsko – Częstochowska. Niezliczone widokowe szlaki, liczne atrakcje turystyczne zachęcają miłośników nordic walking do uprawiania tej dyscypliny.

Instruktor nordic walking – 100 zł

 

RANCHO PASJA - położone na w Zawierciu zaprasza na profesjonalną naukę jazdy konnej. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z końmi  proponujemy naukę jazdy konnej od podstaw. Dla bardziej zaawansowanych Gości polecamy jazdę na ujeżdżalni doskonalącą dosiad i umiejętności jeździeckie. Gości, którzy posiadają odpowiednie umiejętności jeździeckie zapraszamy na wyjazdy w teren oraz oferujemy kilka wariantów tras,o różnym stopniu trudności,

Jazda dla początkujących: 30zł/30min

jazda dla zaawansowanych na maneżu: 30zł/h, w terenie: 35zł/h

Odległość od Hotelu: 12 km

 

BRYCZKI -  przejażdżka konnym zaprzęgiem po pięknych i ciekawych zakątkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Świetna zabawa dla mały i dużych, jak i udany wypad rodzinny. Gwarantujemy świetną zabawę oraz fajny sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

Koszt przejażdżki – 150 zł

LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK
LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK