REZERWACJA
ONLINE
Oferty specjalne

 

Orienteering od 14 lat tworzymy i realizujemy programy team building, szkolenia, eventy firmowe, programy tematyczne, gry miejskie. Zrealizowaliśmy ponad 1200 programów obsługując ponad 100 000 klientów. Na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej proponujemy ciekawe, nowatorskie rozwiązania programowe.

 

SKY ADVENTURE Sp. z o.o.

Lot balonem, ekskluzywna podniebna przygoda, może być oryginalną nagrodą w konkursie, zaskakującym prezentem urodzinowym lub ślubnym, wyróżnieniem dla pracowników lub gości firmy, a także wielką atrakcją podczas spotkań integracyjno-szkoleniowych. To wspaniała i bardzo bezpieczna rozrywka z której korzystać bez obaw mogą praktycznie wszyscy w wieku od 8 do 108 lat!

Firma Sky Adventure istnieje już od 1992 roku. Nasze atuty to przede wszystkim najnowocześniejsza w kraju flota, doświadczeni piloci-instruktorzy, wysokie standardy bezpieczeństwa i doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami.

 

Biuro Inicjatyw Turystycznych NUBRA

Energia i pasja zgranego, wyspecjalizowanego, „wiecznie młodego” zespołu pozwala nam zaoferować pomysłowe rozwiązania tematycznych imprez plenerowych dla firm i turystów indywidualnych. Oferujemy różne formy turystyki aktywnej. Specjalizujemy się w organizacji rajdów przygodowych, spływów, programów rekreacyjnych w skałach i jaskiniach, wycieczek. Bliska jest nam idea turystyki alternatywnej.

 

MICEtime – adventure starts here

Od lat zajmujemy się organizacją incentive travel oraz imprez integracyjnych, tak w Polsce, jak na świecie. MICEtime to nasza pasja, to ciągłe poznawanie świata, to odkrywanie miejsc i sposobów, jak się na naszej Ziemi można bawić, kogo można poznać, co można przeżyć. Przetarliśmy ścieżki i ciągle szukamy nowych. Wypróbowane hotele, dachy hoteli, oazy, pokłady statków, klepiska, knajpki, restauracje, trunki, plaże, kolejne lotniska. Ponad 150 dni w roku w drodze, szukając nowych miejsc i emocji, którymi dzielimy się z Wami.

 

 

 

  
 
LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK
LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK