REZERWACJA
ONLINE
Oferty specjalne
 

SPŁYW KAJAKIEM Kajakarstwo jest formą rekreacji dostępną praktycznie dla każdego niezależnie od wieku, niewymagającą w przeciwieństwie do wycieczek rowerowych po Jurze  dobrej kondycji fizycznej, przy tym mniej obciążającą organizm. Spływ kajakowy rozpoczynamy przy pałacu w Szczekocinach, a kończymy przy moście kolejowym w Przyłeku. Po drodze dwa młyny i mały próg wymagający przenosek, jednak są one krótkie i łatwe. Rzeka kręta, malownicza z bogactwem przyrodniczym, jest to górny bieg rzeki  i pokonanie  meandrów oraz powalonych drzew wymaga pewnego wysiłku i rozwagi w manewrowaniu kajakiem. Nie jest to odcinek do spływu z małymi dziećmi, dystans do Przyłęku około 14,5km i 4-5h spokojnego płynięcia.
Cena 65zł za 2-osobowy kajak * (przy wypożyczeniu 6 kajaków)

 

ABC WSPINANIA Jura Krakowsko-Częstochowska to wprost wymarzone miejsca do rozpoczęcia przygody  ze wspinaczką skalna. przygoda z instruktorem wspinaczki, na którą składają się zajęcia rekreacyjne w skałach. W skalnym krajobrazie Jury uczestnicy zabawy będą wspinać z górną asekuracją. Zajęcia organizowane są w oparciu o atestowany sprzęt produkcji renomowanych firm i tak przygotowane, by osoby bez wcześniejszego kontaktu ze wspinaczką, mogły wziąć udział.

Cena 6 godzinnych rodzinnych zajęć z instruktorem : 500,00 zł 

Odległość od Hotelu: 300 m
 

TOR SANECZKOWY Jeśli można w  skrócie opisać przejażdżkę na torze, to przede wszystkim jest to dobra  zabawa, emocje i adrenalina! Dzięki pięknie przygotowanemu (w scenerii Zamku Ogrodzienieckiego) torowi z licznymi zakrętami,  będziesz mógł na specjalnych  wózkach pomknąć z dużą prędkością. Tutaj nie ma znaczenia ile ma się  lat, czy jest się kobietą czy mężczyzną  – ta atrakcja na pewno spełni oczekiwania każdego.

Cena biletu:  5,00 zł /os. bilet normalny/bilet ulgowy

Odległość od Hotelu: 20 km

 

WIDOKOWE LOTY BALONEM NAD JURĄ Loty na wyłączność, specjalnie przygotowywane tylko dla posiadacza lub posiadaczy tego biletu (bez dobierania dodatkowych pasażerów),  z prawem wyboru i rezerwacji dowolnego terminu oraz wyboru lokalizacji na Podbeskidziu, śląskiej aglomeracji lub Jurze.

Bilet EXCLUSIVE dla grupy 3 – 4 osobowej

 lot tylko w tygodniu bez opcji weekendowej: 2.300 zł
 lot z opcją w weekend lub święto: 2.400 zł

LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK
LOKALIZACJA
NEWSLETTER
PARTNERZY

              

FACEBOOK